Dönüşüm / Kafka Kalem Kutu /Makyaj Çantası
Ürün Kodu : KK04
57,00

Ürün Bilgileri

#dönüşümçantası #kafka 

“Alışık olmadığımız yerlerde uyuyup uyanınca,  yaşadığımız bir anlık şaşkınlıkla  kendimizi o an için rüyada zannederiz; Aslında bir sabah böcek olarak uyanmak, Napoleon veya Süperman  olmaktan pek de farklı değildir." 

“Nasıl yaşanırsa öyle ölünür” diyor Kafka.  Franz Kafka’nın “Dönüşüm” adlı romanından  esinlenerek hazırladığımız  çantadan sonra ikinci ürün ister kalem kutu ister makyaj çantası olarak kullanın. Kullananın ruh haline göre dönüşen çanta. 

Keyifle kullanmanız dileğiyle 

Fikir ve Tasarım: Hüma Oktay 

- Küçük boy  bez çanta, ölçüleri 14x20cm dir.  İster makyaj malzemelerinizi koyun, ister kalemlerinizi. Seyehatlerde, büyük boy çanta içi düzenleyicisi olarak da kullanılabilir. 

- %90 Pamuk- %10 Sentetik renkli kot kumaşından üretilmiş olup, üzerindeki özel tasarım nakış %100 pamuk ipliği kullanarak  işlenmiştir.

-   Uzun ömürlü bez çantalar elde yıkanmasını tavsiye ederiz. Tersten ütülenebilir ya da  elinizle düzelterek ve sererek kurutuğunuzda ütü istemez.

- Hafiftir, sağlamdır.

#martılaruçuyor 

Yaptığınız alışveriş gelirinden %7 #benimkitabım sosyal sorumluluk projesi kapsamında hiç kitabı olmayan çocuklara kitap hediye etmek için ilgili fona ayrılmaktadır.

Bize ulaşmak için; 

facebook/martidukkani    

instagram/martidukkani    

Taksit Bilgileri

Yorumlar

Ürüne ait yorum bulunamadı .


Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.