Hakkımızda

"Gözünle gördüklerine sakın inanma. Görünenlerin hepsi sınırlıdır. Anlayarak bakmaya, bildiklerinin ötesine geçmeye çalış."   

Böyle diyor yazar Richard Bach dünyaca tanınan eseri Martı’da.   

Biz de ilhamımızı, hepimizi çok etkileyen,  değiştirip dönüştüren bireysel devrimden bahseden bu eserden, Martı Jonathan’ın cesaretinden aldık.

Hayal ettik, gerçek oldu. Üreten her insan gibi ürettiklerimize yüreğimizi koyduk, el emeği, göz nuru da ekledik. Daha yolun başındayız, az az çok olacağız, büyüyeceğiz. 

Bu yolculukta bilinçli iki seçimimiz var: 

1. Kadın üreticilerle çalışmak. Ürünler kadınlar tarafından yapılmaktadır. Her fırsatta kadın üreticiyi destekleyeceğiz. 

2. Okuma yazma bilen fakat hiç kitabı olmayan çocuklara, gençlere, annelere kitap hediye etmekKitapları, okumayı sevenlerin desteğiyle her çocuğun,  gencin  #benimkitabım diyebileceği kitapları olsun istiyoruz. Ürünlerin satışından elde edilen gelirin % 7'si bu fona ayrılıyor. 

Eğer isterseniz onlara bizim aracılığımızla doğrudan kitap göndermeniz de mümkün. Dilerseniz, tavsiye ettiğimiz  kitapları satın alarak, iletmek istediğiniz bir mesaj varsa bunu da bize bildirerek, seçtiğiniz kitabın kitabı olmayan birisine gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 
  

Ürünlerimizi dilerseniz kredi kartı dilerseniz havale yöntemini kullanarak satın alabilirsiniz. Özel olarak paketlediğimiz ürünler, 3 ila 7 iş günü içerisinde elinizde olacaktır. PTT kargo ile çalışıyoruz.  

Eğer sorularınız veya satışla, ürünlerimizle ilgili sorunlarınız olursa, lütfen bize yazın.

Kadın dayanışmasına katılmak isterseniz,  henüz okumadıysanız öncelikle Richard Bach'ın Martı öyküsünü okuyun ve düşlerinizle aramıza katmak için lütfen bize yazın: 
ben@yaseminsungur.com

Martı Dükkânı’nın yaratıcılarını tanımak ve iyi içerik dergimiz Martı’yı okumak isterseniz şu adreslerden onlara ulaşabilirsiniz: 
yaseminsungur.com
martidergisi.com
facebook.com/kitapilesohbet

 

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.